Projekt „Mali Przyjaciele” – wyniki konkursu

Zapraszamy dzieci z województwa mazowieckiego do włączenia się w akcję społeczną dotyczącą humanitarnego traktowania zwierząt. Akcja została ogłoszona 2 czerwca 2022 w Dniu Pierwszej Pomocy dla Zwierząt Dzikich i Domowych. W ramach akcji przewidziane są konkursy i projekty skierowane do najmłodszych. Od dnia 2 czerwca do dnia 30 lipca 2022 dzieci z województwa mazowieckiego z klas I-III szkół podstawowych, będą mogły zgłaszać swoje prace plastyczne w KONKURSIE „MALI PRZYJACIELE”. Dzieci przez przekaz plastyczny będą mogły pokazać, jak właściwie należy opiekować się zwierzętami. Plastyczne instrukcje mają w artystyczny sposób dotrzeć do odbiorców i skłonić do refleksji. Zwycięzcy otrzymają puchary OPIEKUNÓW ZWIERZĄT oraz dyplomy. Będą też wyróżnienia :).
Do konkursu dzieci mogą być zgłoszone przez rodziców/opiekunów, ale też przez nauczycieli. Zgłoszenia należy dokonać za pośrednictwem poniższego formularza konkursowego.

Projekt realizuje fundacja Neli – The Adventure starts Here Foundation. Zadanie publiczne pn. Mali Przyjaciele jest dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Nagroda główna

WYNIKI KONKURSU ❤ Oto prace, których autorzy otrzymują statuetki „Opiekunów zwierząt”. Serdecznie gratuluję!!! Nela
Zwycięzcy zostaną skontaktowani mailowo 🙂

Wyróżnione prace