BIEŻĄCE PROJEKTY

To są bieżące projekty, nad którymi właśnie pracuje Fundacja Neli :). Przyłącz się do nas, bierz udział w konkursach, śledź propozycje lekcji dla klas oraz przedszkoli, poznawaj najnowsze wiadomości przyrodnicze od naukowców z różnych stron świata :).

PRZYRODNICZY TREKKING NA LUBELSZCZYŹNIE Z NELĄ MAŁĄ REPORTERKĄ

GDZIE ZNAJDUJĄ SIĘ LASY JANOWSKIE? Lasy Janowskie to duży kompleks leśny znajdujący się w zachodniej części Puszczy Solskiej, która zajmuje południe województwa lubelskiego.

Rola pszczół w środowisku naturalnym

Pszczoły towarzyszyły człowiekowi od początku jego istnienia. Prapszczoła żyła już w czasach dinozaurów, a jej gatunek przetrwał liczne kataklizmy. Dziś niestety jej dalsze istnienie stoi pod znakiem zapytania.

KONFERENCJA dla dzieci i młodzieży w Białymstoku „Rola pszczoły miodnej”

Konferencja naukowo-przyrodniczą w Białymstoku.

Projekt „Mali Przyjaciele” – wyniki konkursu

Z inicjatywy Fundacji oraz Neli Małej Reporterki, 2 czerwca został ogłoszony Dniem Pierwszej Pomocy dla Zwierząt Dzikich i Domowych

Misja ratunkowa NELI w Australii

Nela Mała Reporterka w lutym 2020 roku wyruszyła na pomoc zwierzętom Australii, które ucierpiały wskutek pożarów buszu.

Udało się!

Z inicjatywy Fundacji oraz Neli Małej Reporterki, 2 czerwca został ogłoszony Dniem Pierwszej Pomocy dla Zwierząt Dzikich i Domowych oraz oficjalnie wprowadzony do kalendarza.

List w sprawie ochrony waleni

LIST NELI DO UNII EUROPEJSKIEJ
PODPISYWANY PRZEZ DZIECI Z CAŁEJ POLSKI
AKTUALNIE: ponad 20.000 podpisów dzieci, list jest w trasie po szkołach i przedszkolach w Polsce.

Zostań wolontariuszem

Włącz się w nasze działania i wspieraj przyrodę! Możesz tworzyć treści, szukać wiadomości, prowadzić inne ciekawe i rozwijające działania dla siebie, jak i dla innych. Napisz do nas na: hello (małpa) fundacjaneli.org

Włącz się w nasze działania i wspieraj przyrodę!