KAMPANIA SPOŁECZNA #USTA-PYSK

JAK UDZIELAĆ PIERWSZEJ POMOCY ZWIERZĘTOM?
Zobacz film

PIERWSZA POMOC DLA PSA

PIERWSZA POMOC DLA KOTA

PIERWSZA POMOC DLA ŚWINKI MORSKIEJ

PIERWSZA POMOC DLA CHOMIKA

PIERWSZA POMOC DLA KRÓLIKA

PIERWSZA POMOC DLA FRETKI

Masz w domu zwierzaka i jeżeli jesteś na tej stronie to na pewno jest pod dobrą i troskliwą opieką. Zainteresował Cię temat pierwszej pomocy dla zwierząt, bo chcesz się o tym dowiedzieć jak najwięcej i pomóc swojemu pupilowi  w sytuacji awaryjnej.

Nie martw się, jeżeli wcześniej nigdy się nad tym nie zastanawiałeś. Z naszej ankiety wynika, że tylko 28% ankietowanych zna zasady udzielania pierwszej pomocy zwierzętom domowym. Dlatego tak ważne jest szerzenie wiedzy na ten temat.

Przyłącz się do akcji #USTA-PYSK i na wszelki wypadek naucz się co zrobić gdy zdarzy się sytuacja awaryjna – pies połknie drobny przedmiot, kot zakrztusi się kawałkiem jedzenia, albo świnka morska nagle przestanie oddychać. Jak zrobić sztuczne oddychanie, czy masaż serca zwierzakowi?

Kampania #USTA-PYSK edukuje i krok po kroku wyjaśnia, co należy zrobić w nagłej sytuacji, zagrożenia zdrowia lub życia zwierzaka.

Mamy nadzieję, że nikt z Was nigdy nie będzie w takich okolicznościach, jednak warto być na taką ewentualność przygotowanym.