„Pszczoła miodna a środowisko naturalne” – konferencja dla dzieci i dorosłych w Białymstoku

11 sie 2022 | Fundacja Neli

Dziękujemy za udział w Konferencji „Pszczoła miodna a środowisko naturalne”

zorganizowanej przez fundację Neli Małej Reporterki „The Adventure starts Here Foundation” w związku z realizacją przez fundację zadania publicznego Kampania edukacyjna rola pszczoły miodnej na terenie województwa podlaskiego. Działanie było współfinansowane ze środków budżetu województwa podlaskiego. Szczególne podziękowania dla Marszałka Województwa Podlaskiego, Wicemarszałka, Władz Miasta Białystok, Władz Uniwersytetu w Białymstoku, Dziekana Wydziału Biologii, Prelegentów, Miłośników Przyrody, Pszczół, Praktyków, Rodziców oraz Dzieci, dzięki którym przekaz o potrzebie ochrony pszczoły miodnej będzie trwał dalej w kolejnych pokoleniach.

POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK
[player id=1615]
TVP3 BIAŁYSTOK

Mogą Ci się spodobać również: